Menu Zamknij

Rejestrator rozmów CHROMIS REC 3


Chromis Rec

Chromis Rec

System Chromis REC to kompletne rozwiązanie sprzętowo-programowe do rejestrowania połączeń telefonicznych. Nagrywanie rozmów odbywa się w czasie rzeczywistym, na wielu kanałach jednocześnie (zależnie od typu zainstalowanej karty). Zarejestrowane rozmowy przechowywane są na dysku twardym komputera w formie zaszyfrowanej. Oprogramowanie administracyjne pozwala zalogowanym użytkownikom na konfigurowanie systemu, przeszukiwanie nagrań, odsłuchiwanie oraz ich kopiowanie. Chromis REC nie posiada limitu nagrań, ograniczeniem jest jedynie pojemność dysku twardego komputera, na którym zainstalowany jest system. Klient pracujący w sieci LAN ułatwia korzystanie z systemu, pozwalając na odsłuchiwanie nagrań z dowolnego komputera.

Bezpieczeństwo nagrań

System Chromis REC pozwala na bezpieczne przechowywanie nagrań. Wszystkie pliki z nagraniami są szyfrowane. Ich odsłuchanie możliwe jest tylko z poziomu programu administracyjnego po wcześniejszym zalogowaniu się. Zależnie od uprawnień zalogowanego użytkownika istnieje też możliwość skopiowania nagrania w formie odszyfrowanej i przeniesienie nagrania na inny komputer. Wszystkie operacje odtwarzania i kopiowania nagrań są logowane tak więc w każdej chwili można sprawdzić kto, kiedy i co odsłuchował lub kopiował.

Jakość nagrań

CHROMIS REC 3 Jakość

Standardowo nagrania rozmów przechowywane są w formacie MP3 pozwalającym na zachowanie dobrej jakości nagrania przy małej objętości plików. Jeżeli wymagane są nagrania bez utraty jakości spowodowanej kompresją można skonfigurować Chromis REC do zapisu plików w formacie WAV.

Skalowalność, licencja

System może być rozbudowywany o kolejne karty w jednym serwerze. Licencja na system nie posiada limitu na ilości użytkowników i komputerów na którym zainstalowany zostanie klient do odsłuchiwania nagrań. W przypadku rejestratora na trakt E1 licencja nie ogranicza ilości numerów DDI które mają być rejestrowane, licencja przypisana jest do fizycznej liczby kanałów E1.