Menu Zamknij

Instalacja i konfiguracja central telefonicznych


Promtel to autoryzowany zakład instalacyjny central telefonicznych Slican, Platan, Funkwerk Elmeg, Datera, Samsung, Gigaset Pro - serwis, konfiguracja, montaż

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm Slican, Platan – centralki telefoniczne tych firm poddaliśmy wielu testom oraz mamy za sobą wiele szkoleń, wdrożeń rozwiązań tych producentów. Możemy śmiało powiedzieć, że sprzęt ten nie ma już dla nas tajemnic. Proponujemy swoje usługi instalatorskie i konfiguracyjne również dla central telefonicznych innych producentów, m.in. Datera, Gigaset PRO.

Posiadamy bogate doświadczenie w konfiguracji nawet najbardziej skomplikowanych i wyrafinowanych usług central telefonicznych: zaawansowanych przekierowań, usług call-center, wdzwaniania się do central telefonicznych, kierowania ruchu przez najtańszego operatora (LCR), linkowania central telefonicznych, usług IP, rejestracji i taryfikacji rozmów, usług VoIP oraz wiele innych. Nie boimy się nowych i trudnych wyzwań, zawsze staramy się aby nasz klient mógł wykorzystać zakupiony sprzęt w 100%.

Pomagamy rozwiązać problemy z już zainstalowanymi centralami telefonicznymi. Twój instalator nie poradził sobie z usterką – zgłoś się do nas. Pobieramy opłaty tylko za zrealizowane zadania, po akceptacji klienta.

Oferujemy pomoc w wyborze odpowiednich urządzeń, instalację i konfigurację nowych central telefonicznych, jak również przeniesienie starych central telefonicznych do nowych lokalizacji. Prace zawsze rozpoczynamy od zapoznania się z potrzebami klienta, przedstawieniu możliwości poszczególnych central telefonicznych, zaproponowaniu optymalnego rozwiązania i oferty cenowej. Każda instalacja kończy się bezpłatnym przeszkoleniem dla pracowników i pozostawieniem dokumentacji.

Wykonujemy także prace związane z położeniem okablowania telefonicznego i informatycznego. Możesz zlecić nam zakres prac od projektu i doradztwa przy wyborze rozwiązania, poprzez wykonanie okablowania, aż po uruchomienie centrali telefonicznej i przeszkolenie użytkowników oraz administratorów. Możesz także powierzyć nam dalszą opiekę i konserwację centrali telefonicznej, aby mieć pewność jej sprawnego funkcjonowania.

PROMOCJA Do 31.01.2020r.. podstawowa konfiguracja i programowanie zakupionych u nas central telefonicznych od 150 zł netto ! Promocja dotyczy central Slican, Platan, Datera wysyłanych kurierem lub odbieranych osobiście. Ostateczny koszt usługi zależy od złożoności centrali. Zapraszamy do kontaktu z nami i zapytania o ofertę.

Zakres konfiguracji podstawowej wykonywanej przed dostarczeniem centrali:

 • instalacja kart i modułów w centrali,
 • konfiguracja linii wewnętrznych (abonenci, numeracja wewnętrzna),
 • konfiguracja grup abonentów,
 • konfiguracja linii miejskich (analogowych i/lub ISDN),
 • konfiguracja sposobu kierowania połączeń przychodzących w ramach jednego trybu pracy centrali (obsługa DDI, DISA, kierowania połączeń do domyślnego abonenta wewnętrznego),
 • konfiguracja LCR (kierowanie połączeń wychodzących) – automatyczny lub ręczny wybór linii miejskiej,
 • konfiguracja 1-poziomowej infolinii lub jednej zapowiedzi,
 • konfiguracja karty LAN/VOIP do pracy w sieci (ustawienia sieciowe),
 • konfiguracja kont VoIP,
 • podstawowa konfiguracja telefonów systemowych,
 • konfiguracja bramofonu.

Konfiguracja centrali telefonicznej odbywa się po przeprowadzeniu wywiadu telefonicznego przez naszego inżyniera zgodnie z uzyskanymi informacjami. W przypadku potrzeby bardziej złożonej konfiguracji promocyjna wycena indywidualna.

Zobacz także:

[ Sprzedawane przez nas centrale telefoniczne ]

[ Przykładowe usługi central telefonicznych – poznaj możliwości central telefonicznych ]

[ Serwis central telefonicznych i stała opieka ]

[ Zapytaj o ofertę na konfigurację centrali telefonicznej ]