Menu Zamknij

Rozwiązania i usługi


Jesteśmy integratorem rozwiązań telekomunikacyjnych. Dostarczamy systemy konwergentne. Zapewniamy linie telefoniczne i łącza transmisji danych, wykonujemy sieci teleinformatyczne, instalujemy i programujemy centrale telefoniczne. Poznaj nasze rozwiązania i usługi.

Wirtualna centrala VoiceCloud 3.0

VoiceCloud 3.0 – Wirtualna centrala telefoniczna hostowana w chmurze

Wirtualna centrala telefoniczna to usługa, który pozwoli uniknąć zakupu i instalacji urządzenia w biurze, co z kolei wiąże się przeważnie z dużym, jednorazowym wydatkiem i koniecznością stałego utrzymywania i serwisowania sprzętu.

Nasze rozwiązanie idealnie sprawdza się zarówno dla małych, kilkuosobowych firm, gdzie pracownicy są poza biurem, jak i dla większych organizacji, gdzie wymagane są bardziej zaawansowane usługi Call Center czy integracja z systemem CRM.

[ więcej o centrali wirtualnej VoiceCloud 3.0 … ]


Instalacja i konfiguracja central telefonicznych

Promtel to autoryzowany zakład instalacyjny central telefonicznych Slican, Platan, Funkwerk Elmeg, Panasonic - serwis, konfiguracja

Zajmujemy się instalacją, konfiguracja i serwisem central telefonicznych oraz ich integracją ze strukturą IT. Centrala telefoniczna nie jest wiele warta bez jej odpowiedniego i przemyślanego zaprogramowania uwzględniającego specyficzne i indywidualne potrzeby każdego użytkownika.

[ więcej o instalacji i konfiguracji central telefonicznych … ]


Nagrania zapowiedzi głosowych

Zapowiedzi telefoniczne, komunikaty IVR, muzyka do central telefonicznych w ofercie Promtel

We współpracy z profesjonalnym studiem dźwiękowym i bankiem głosów RPM Sound&Voices oferujemy nagrania profesjonalnych zapowiedzi głosowych / powitań telefonicznych / komunikatów IVR i ich konfigurację w centrali telefonicznej.

[ więcej o nagraniach profesjonalnych zapowiedzi głosowych … ]


Muzyka do central telefonicznych

Muzyka do central telefonicznych w ofercie Promtel

Oferujemy muzykę do central telefonicznych, która może stanowić tło do zapowiedzi głosowej lub umilić czas oczekiwania na połączenie z rozmówcą (tzw. music on hold).

[ więcej o muzyce central telefonicznych … ]


Serwis i stała opieka nad centralami telefonicznymi

Serwis central telefonicznych Slican Platan Elmeg, Stała opieka serwisowa nad telefonami

Współczesne cyfrowe centrale telefoniczne mają bardzo duże możliwości diagnostyczne i często już wcześniej ostrzegają o nieprawidłowej pracy, dlatego warto je monitorować. Ponadto ich rozbudowane funkcje pozwalają na dostosowywanie ich pracy do aktualnych zmian w firmie. W związku z tym zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty stałej opieki serwisowej.

[ więcej o serwisie central telefonicznych… ]


Audyt, modernizacja i rozbudowa central telefonicznych

Audyt i rozbudowa central telefonicznych, instalacja dodatkowych modułów, uruchomienie VoIP, linkowanie central telefonicznych i inne

Niejednokrotnie uruchomienie nowych funkcjonalności lub dodatkowych usług nie musi wiązać się z wymianą całej centrali telefonicznej. Często wystarcza dodanie kolejnej karty rozszerzeń lub zewnętrznej bramy VoIP / GSM, jeśli pojemność centrali telefonicznej na to pozwala. Oferujemy usługi audytu i rozbudowy oraz relokacji central telefonicznych. Poznaj nasze rozwiązania i usługi w tym zakresie.

[ więcej o audycie i serwisie central telefonicznych… ]


Wirtualne Rozwiązania Telekomunikacyjne

Wirtualne Rozwiązania Telekomunukacyjne: wirtualna centrala telefoniczna, IVR, Call Center

Rozwiązania telekomunikacyjne w tzw. „chmurze” zyskują coraz większą popularność dzięki dużym możliwościom i jednocześnie niskim kosztom użytkowania.

W naszej ofercie proponujemy usługi wirtualnych central telefonicznychautomatycznych komunikatów głosowych oraz wirtualne rozwiązanie dla Call Center.

[ więcej o wirtualnych centralach telefonicznych… ]


Wirtualny faks – usługi Fax2Mail i Web2Fax

Wirtualny faks - usługi Fax2Mail i Web2Fax

Usługa wirtualnego faksu umożliwia odbierania faksów na pocztę email oraz wysyłania faksów poprzez stronę www. Odbieraj i nadawaj faksy w dowolnym miejscu, bez łącza telefonicznego i urządzenia faksowego!

[ więcej o usłudze wirtualnego faksu … ]


Numery Infolinii 0801 oraz 0800

Promtel oferuje tanie infolinie dla firm 0800, 0801 wraz z wieloma usługami dodanymi: IKR, IVR, kolejkowanie połączeń, billingi

Rozpoznawalny numer infolinii 0801 lub 0800 jest doskonałym narzędziem sprawnej komunikacji klienta z Twoją firmą. Oferujemy infolinie różnego typu z dużym wachlarzem usług dodanych.

[ więcej o numerze infolinii dla Twojej firmy … ]


Przykładowe rozwiązania

Promtel - przykładowe rozwiązania konfiguracji central telefonicznych

Firma Promtel oferuje wiele możliwości konfiguracji central telefonicznych. Są to, między innymi numeracja DDI, integracja centrali telefonicznej z programem Outlook i systemami CRM, prezentacja osoby dzwoniącej na ekranie komputera, telefon komórkowy z funkcjonalnością telefonu wewnętrznego, przekierowanie połączeń w przypadku nieobecności w biurze, przekierowanie telefonu do recepcji, rejestrowanie połączeń przychodzących i wychodzących, itd.

[ więcej o przykładach rozwiązań konfiguracji central telefonicznych… ]