Menu Zamknij

Centrale PLATAN


Centrale telefoniczne Platan

centrale telefoniczne Platan, prima mini, prima, micra, sigma, libra

Centrale telefoniczne PLATAN różnią się pod względem pojemności, wyposażenia i funkcjonalności. Można je podzielić na centrale małej do 10 użytkowników, średniej i dużej pojemności aż do 464 abonentów.  Są to nowoczesne centrale IP lub cyfrowe zapewniające wszystkie nowoczesne funkcje.

[ więcej o centralach telefonicznych Platan … ]


Oprogramowanie do central telefonicznych Platan

Oprogramowanie Platan: BilCent, CTI, Ositron TAPI, oprogramowanie dla hoteli

Centralki abonenckie to nie tylko funkcjonalność sprzętowa, ale również oprogramowanie ułatwiające zarządzanie centralą, obsługę taryfikacji, współpracę z bazami danych oraz z oprogramowaniem specjalistycznym typu programy hotelowe czy oprogramowanie klasy call-center i CRM.

[ więcej o oprogramowaniu Platan … ]


Serwer Aplikacji Platan

Serwer Aplikacji Platan to kompaktowy komputer z systemem CentOs, na którym instalujemy fabrycznie następujące oprogramowanie:

  • Serwer Platan Agent 003. Jest to zalecane przez Platan rozwiązanie w przypadku korzystania ze zintegrowanego nagrywania rozmów w PBX Serverze Libra lub IP PBX Serverze Proxima oraz pozwala na przechowywanie wielu godzin nagranych rozmów;
  • Platan Call Monitor – oprogramowanie wspierające odbieranie rozmów przez grupy użytkowników;
  • Platan Fax Server – dzięki temu zapewniona jest stabilna praca serwera faksów i pamięć dyskowa pozwalająca m.in. na przechowywanie do 1 mln stron wysłanych i odebranych dokumentów.

Połączenia telekonferencyjne w centralach Platan

Połączenia telekonferencyjne w centralach Platan

Platan oferuje systemy telekonferencji, które dotychczas dostępne były tylko w rozbudowanych i kosztownych systemach telekomunikacyjnych. W systemach Platan konferencje są wyposażeniem standardowym centrali Micra oraz Libra.

[ więcej o telekonferencjach w centralach Platan… ]


Szkolenia PLATAN

Promtel: szkolenia Platan dla użytkowników i administratorów

Oferujemy szkolenia Platan dla użytkowników z zakresu obsługi i wykorzystania możliwości central telefonicznych Platan oraz dla administratorów z zakresu konfiguracji i programowania central telefonicznych Platan.

[ więcej o szkoleniach Platan … ]


Konsultacje przed zakupem PLATAN

Promtel: profesjonalne doradztwo przed zakupem, audyt, analiza potrzeb, oferta, ceny

Zapraszamy do bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji z naszym inżynierem, którę przybliżą możliwości central telefonicznych Platan.

[ formularz konsultacji Platan … ]