Menu Zamknij

Bramki GSM / UMTS

Bramki analogowe

Bramki analogowe

Analogowa bramka jest tanim, oszczędnym i wygodnym środkiem komunikacji z klientami. Ze względu na niskie koszty zakupu i dobre parametry jest urządzeniem bardzo popularnym i chętnie kupowanym przez różnej wielkości przedsiębiorstwa.

[ więcej o bramkach analogowych … ]


Bramki cyfrowe (ISDN)

Bramki cyfrowe ISDN

Bramka GSM ISDN BRI Enterprise jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, w których jest generowany duży ruch do i z sieci GSM. Cały ruch z centrali firmowej do sieci GSM może być realizowany przez bramkę GSM ISDN BRI Enterprise.

[ więcej o bramkach cyfrowych ISDN … ]


Wielokanałowe bramki cyfrowe MultiCellink ISDN

Wielokanałowe bramki cyfrowe MultiCellink ISDN

MultiCellink to cyfrowa bramka GSM, która umożliwia kierowanie połączeń z zakładowej centrali PABX do sieci telefonii komórkowej realizując połączenia typu GSM-GSM. Technologia cyfrowa pozwala uzyskać doskonałą jakość realizowanych połączeń oraz szeroką gamę funkcjonalności. MultiCellink umożliwia elastyczne dopasowanie liczby kanałów GSM do poziomu generowanego ruchu dzięki możliwości rozbudowy bramki o dodatkowe moduły rozszerzenia.

[ więcej o wielokanałowych bramkach cyfrowych MultiCellink … ]


Bramki VoIP to GSM

Bramki VoIP to GSM

Bramki VoIP-to-GSM są idealnym uzupełnieniem dla central pracujących w technologii IP. Dzięki wbudowanemu serwerowi SIP mogą pełnić rolę małej centrali dla kilku aparatów telefonicznych pracujących w sieci IP. Bramki przeznaczone są na rynek małych, średnich i dużych firm, które korzystają z telefonii IP. Bramki VoIP-to-GSM pracują z protokołami SIP lub H.323.

[ więcej o bramkach VoIP to GSM … ]


Bramki internetowe 3G/UMTS

Bramki internetowe 3G/UMTS

Bramki internetowe 3G/UMTS są świetnym rozwiązaniem w miejscach gdzie przewodowe łącze internetowe nie jest dostępne. Funkcjonalność bramki umożliwia uniezależnienie się od infrastruktury kablowej operatora stacjonarnego.

[ więcej o bramkach internetowych 3G/UMTS … ]