Menu Zamknij

Centrale Telefoniczne SLICAN


Cyfrowe Centrale Telefoniczne Slican

Centrale telefoniczne Slican: ITS-0206, ITS-0286, CXS-0424, CCT-1668, MAC-6400 - autoryzowany sprzedawca i zakład instalacyjny Slican

Centrale telefoniczne serii CXS, CCT i MAC zbudowane są na wspólnej platformie. Różnią się wielkością i ilością obsługiwanych kart rozszerzeń. Wszystkie centrale telefoniczne Slican oferują wiele unikalnych możliwości. Zapraszamy do zapoznania sie z poszczególnymi modelami…

[ więcej o centralach telefonicznych Slican … ]


Telefony i akcesoria Slican

Centrale Telefoniczne SLICAN: systemowych, cyfrowych, analogowych; CTS-102, CTS-202, XL-2023ID

Telefony systemowe Slican dedykowane do central Slican zostały zaprojektowane w taki sposób aby maksymalnie uprościć obsługę i nie narażać użytkownika na zapoznawanie się z grubą instrukcją obsługi. W odróżnieniu od telefonów innych producentów, które nieraz przypominają pulpity sterownicze, telefony systemowe Slican cechuje niezwykła prostota przy zachowaniu pełni funkcjonalności.

[ więcej o telefonach Slican … ]


Oprogramowanie do central Slican

Oprogramowanie Slican: BillingMAN, PayMAN, RecordMAN, TAPI, telefon CTI, oprogramowanie centralowe dla hoteli

Do wszystkich modeli cyfrowych central Slican przygotowane zostało oprogramowanie pozwalające m.in. na przegląd i analizę billingów połączeń wychodzących i przychodzących, odsłuchiwanie nagranych rozmów telefonicznych, analizę kosztów połączeń (dla hoteli, szpitali, administracji), integrację z systemami informatycznymi i wiele innych.

[ więcej o oprogramowaniu Slican… ]


Połączenia telekonferencyjne w centralach Slican

Centrale Telefoniczne SLICAN - połączenia telekonferencyjne w centralach Slican

Slican oferuje zaawansowane systemy telekonferencji, które dotychczas dostępne były tylko w rozbudowanych i kosztownych systemach telekomunikacyjnych. W systemach Slican konferencje są wyposażeniem standardowym serwerów CXS-0424, CCT-1668 i MAC-6400. Z konferencji mogą więc korzystać także użytkownicy małych i średnich central – począwszy od sieci dla 8 abonentów.

[ więcej o telekonferencjach w centralach Slican … ]


Centrala Slican w hotelu

Promtel: centrala Slican w Hotelu, opis funkcjonalności

Obecnie centrala telefoniczna wraz z aplikacją hotelową wspiera pracowników hotelu w efektywnej i sprawnej obsłudze gościa hotelowego. Dostarcza narzędzi, które ułatwiają zarządzanie hotelem i wspierają Państwa personel w bieżącej działalności.

[ więcej o centralach Slican w hotelu … ]


Przykład naszego wdrożenia Slican

Promtel: przykład instalacji centrali Slican, referencje, możliwości

Success story instalacji centrali telefonicznej Slican u jednego z naszych klientów.

[ zobacz przykład wdrożenia centrali Slican … ]


Szkolenia Slican

Promtel: profesjonalne szkolenia Slican dla administratorów i użytkowników

Zależy nam aby wszyscy abonenci korzystali z licznych możliwości central telefonicznych Slican. Na życzenie klienta przeprowadzamy szkolenia dla pracowników. Oferujemy także szkolenia dla administratorów z zakresu konfiguracji i programowania central telefonicznych Slican.

[ więcej o szkoleniach Slican … ]


Konsultacje przed zakupem Slican

Konsultacje przed zakupem central telefonicznych Slican, doradztwo, audyt

Zapraszamy do bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji z naszym inżynierem. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz opowiemy o możliwościach central telefonicznych Slican.

[ formularz konsultacji Slican … ]