Menu Zamknij

Cyfrowe Bramki GSM


2N BRI Lite

Bramka ISDN 2N BRI Lite

2N® BRI Lite to bramka optymalizująca koszty związane z wykonywaniem połączeń z firmowej centrali do sieci GSM. Wszystkie jej funkcje realizują jeden wspólny cel – uproszczenie sposobu, zmniejszenie kosztów i podniesienie jakości i komfortu połączeń realizowanych z firmowych central abonenckich. Bramkę 2N® BRI Lite można podłączyć do centrali telefonicznej poprzez cyfrowy interfejs ISDN BRI. Bramka może pracować jako linia miejska (NT) lub jako terminal (TE). Wśród funkcji realizowanych przez bramkę 2N® BRI Lite są m.in. kierowanie ruchu na podstawie ilości darmowych minut na karcie SIM, na podstawie wybieranego numeru, Callback – usługa oddzwaniania, AutoClipRouting – kierowanie połączeń przychodzących na numer wewnętrzny, który inicjował połączenie i wiele innych.

Przykłady zastosowań:

Przykład zastosowania cyfrowej bramki GSM 2N BRI Lite
Nr. katNazwa urządzeniaCena netto
5022132E2N BRI Lite GSM 2xMC55i-w (1xNT lub 1xTE, Ethernet, opcja VoIP)2 650 zł

2N BRI Enterprise

Bramka analogowa SmartGate

2N® BRI Enterprise to kolejna bramka podłączana do firmowej centrali telefonicznej za pomocą cyfrowego interfejsu ISDN BRI. To co tę bramkę różni od bramki 2N® BRI Lite to fakt, że obydwa porty, NT i TE są jednocześnie aktywne. Powoduje to, że bramka nie musi być podłączana do dedykowanego portu w centrali, można ją włączyć pomiędzy sieć publiczną, a port miejski centrali (DialThru). Bramka 2N® BRI Enterprise realizuje wszystkie funkcje bramki 2N® BRI Lite.

Przykład zastosowania:

Przykład zastosowania cyfrowej bramki GSM 2N BRI Enterprise
Nr. katNazwa urządzeniaCena netto
5022032E2N BRI Enterprise GSM 2xMC55i-w (1xNT i 1xTE, Ethernet, opcja VoIP)2 730 zł

Simado 2 GSM 1 S0

Bramka analogowa SimadoGate

Simado 2 GSM 1So – Bramka posiada dwa moduły GSM i jeden port BRI mogący pracować jako TE lub NT. Funkcje realizowane przez bramkę pozwalają na pełną integrację centrali PBX w jednolity system telekomunikacyjny.

Przykład zastosowania:

Przykład zastosowania cyfrowej bramki Simado 2 GSM 1 S0
Nazwa urządzeniaCena netto
Simado 2 GSM 1 S01 812 zł

Simado 4 GSM 2 S0

Bramka analogowa Simado 4 GSM 2S0

Simado 4 GSM 2So to bramka posiadająca cztery moduły GSM i dwa porty BRI mogące pracować jako TE lub NT. Posiada odwrócenie biegunowości, wysyłanie impulsów 16 kHz, możliwość programowania przez komputer, inteligentny LCR, CLIP (FSK) odbieranie SMS za pomocą telefonu z detekcją FSK lub przez komputer.

Przykład zastosowania:

Przykład zastosowania cyfrowej bramki Simado 4 GSM 2 S0
Nazwa urządzeniaCena netto
Simado 4 GSM 2 S04 500 zł