Menu Zamknij

Bramka internetowa


2N Easy Route

Bramka internetowa: 2N Voice Blue Next

2N Easyroute to rozwiązanie w miejscu gdzie kablowe łącze internetowe jest niedostępne. Dzięki produktowi można dostarczać internet sieci 3G (do 7,2Mbit/s). Komputery z sieci lokalnej mogą korzystać z internetu za pośrednictwem sieci WiFi lub portów Ethernet. Dzięki funkcjonalności 2N Easyroute możliwe jest całkowite uniezależnienie się od infrastruktury kablowej operatora stacjonarnego lub dostawcy usług internetowych (np. w galeriach handlowych). w biurze, restauracji czy stacji benzynowej.

W przypadku poszukiwania urządzenia jako zapasowego punktu dostępowego do internetu, 2N Easyroute może pracować w trybie back-up, odpytując router dostępowy a w przypadku jego awarii, przejąć obowiązki bramy domyślnej powiadamiając o tym fakcie SMS’em.

Ponadto do urządzenia można podłączyć telefon analogowy lub centralę telefoniczną i realizować połączenia głosowe oraz korzystać z terminali POS dzięki VPN’om.Bramka VoiceBlue Next świetnie współpracuje z dowolną centralką pracującą z wykorzystaniem protokołu SIP. Głównym atutem bramki jest wykonywanie tanich połączeń z sieci VoIP do GSM i odwrotnie

Przykłady zastosowań:

Bramka internetowa: Przykład zastosowania internetowej bramki 2N EasyRoute
Przykład zastosowania internetowej bramki 2N EasyRoute
Przykład zastosowania internetowej bramki 2N EasyRoute
Przykład zastosowania internetowej bramki 2N EasyRoute
Nr. katNazwa urządzeniaCena netto
501522E2N EasyRoute – UMTS HSDPA 7,2 Mbps + HSUPA 5,76 Mbps, Wi-Fi AP, 4xEthernet, 1xFXS1 380 PLN
501532E2N EasyRoute FAX – UMTS, HSDPA 7,2 Mbps + HSUPA 5,76 Mbps, Wi-Fi AP, 4xEthernet, 1xFXS, FAX1 860 PLN